Kontaktai

Direktorius Giedrius
tel.: 8 620 22334

Technikos direktorius Dainius
tel.: 8 620 22335

Asistentė Kristina
tel.: 8 620 22338

Nuotekų išvežimas - spec. transportu!
- - - -
Nuotekų įrenginių priežiūra,
aptarnavimas, remontas.

Sertifikatas

FANN Sertifikatas-Kasmonta- 2015
Traidenio sertifikatas small

 

 

sb lizingas

Aplinkosaugos informacija

Informacija apie alyvos atliekų keliamą pavojų aplinkai ir šių atliekų tvarkymo galimybės

 

Alyvos atliekos tai mineralinė, pusiau sintetinė, tepimo arba pramoninė, nebetinkama naudoti pagal pirminę paskirtį, pavyzdžiui, naudota vidaus degimo variklių ir pavarų dėžių alyva, turbinų, hidraulinė alyva.

 

Poveikis gamtai ir žmogaus sveikatai:

Netinkamai utilizuojama panaudota alyva gali sukelti daug aplinkosauginių problemų. Panaudota alyva yra stipriai užteršta įvairiais metalais iš variklio - magniu, variu, cinku ir sunkiaisiais metalais, šio pavojingos atliekos patekusios į aplinką, teršia gamtą, kenkia žmogaus sveikatai. Įrodyta, jog kenksmingos medžiagos turi tiesioginės įtakos įvairių ligų, ypač vėžinių, paūmėjimui.

Alyvos turi būti rūšiuojamos ir tvarkomos taip, kad nekeltų pavojaus žmogaus sveikatai ir aplinkai!

 

DRAUDŽIAMA:

Draudžiama panaudotą alyvą naudoti  šildymo katiluose namuose! Deginant alyvą tokiomis sąlygomis sunkiųjų metalų dalelės nusėda ant žemės paviršiaus ir sukimba su dirvos dalelėmis, užteršdamos dirvą, o vėliau ir gruntinį vandenį.

Draudžiama išpilti ar išleisti alyvų atliekas ir alyvų atliekų perdirbimo liekanas į paviršinio bei požeminio vandens – telkinius bei drenažo ir kanalizacijos sistemas, išpilti ar išleisti alyvų atliekas ir alyvų atliekų perdirbimo liekanas ant dirvožemio, perduoti alyvų atliekas asmenims, neturintiems teisės tvarkyti tokių atliekų.

Panaudotos alyvos atliekos negali būti maišomos su kitomis atliekomis.

 

Panaudotas alyvas būtina priduoti pavojingų atliekų tvarkytojams. Iš klientų panaudotos alyvos atliekas priima įmonė UAB KASMONTA,adresu: Katkų g.65, Panevėžys, el.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , www.kasmonta.eu.; tel.862022338.