Kontaktai

Direktorius Giedrius
tel.: 8 620 22334

Technikos direktorius Dainius
tel.: 8 620 22335

Asistentė Kristina
tel.: 8 620 22338

Nuotekų išvežimas - spec. transportų!
- - - -
Nuotekų įrenginių priežiūra,
aptarnavimas, remontas.

Sertifikatas

FANN Sertifikatas-Kasmonta- 2015
Traidenio sertifikatas small

 

 

sb lizingas

Žemės rekuperacija

Rekuperacija - tai energijos taupymas. Šalinamas iš patalpų oras šilumokaičio pagalba nesimaišydamas pašildo tiekiamą iš lauko orą. Teisingai suprojektuota ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistemos naudingumo koeficientas siekia net iki 95%, ši sistema užtikrins reikalingąoro kiekį patalpose, minimalų triukšmą bei naudos mažai elektros energijos.

rekuperacijaŽemės šilumokaitis (po žeme tekantis oras) pašildo orą iki teigiamos temperatūros žiemą, taip pat atvėsina iki +16…+19 °C vasarą. Galima rinktis ventiliacijos sistemą su brangesniu ar geresnių parametrų rekuperatoriumi nebijančiu užšalimo arba vietoje jo įsigyti pigesnį rekuperatorių ir šalia jo įsirengti žemės šilumokaitį (gruntinį šilumos mainininką), kuris apsaugotų rekuperatorių nuo neigiamos temperatūros oro patekimo ir vėsintų namus vasarą. Manau, kad antrasis variantas kainuotų panašiai kaip ir pirmasis, bet rezultatai būtų akivaizdžiai geresni. Net ir prie žemų temperatūrų nereikėtų įjungti priešužšaliminės apsaugos rekuperatoriui.

 Įsirengus žemės šilumokaitį išnyktų išlaidos priešužšaliminei apsaugai ir būtų sukurtos optimalios sąlygos rekuperatoriaus veikimui. Vasarą energiškai efektyviam namui nebereikėtų kondicionieriaus, nes oras tekantis iš žemės šilumokaičio būtų +16…+19 ºC temperatūros ir atvėsintų patalpas iki komfortabilios temperatūros. Žemės šilumokaitis duotų tokios pat naudos ir namui su natūralia ventiliacija.